HBH GROUP

BUDUJEME

ZELENŠIU BUDÚCNOSŤ

HARMÓNIA, BUDÚCNOSŤ, HODNOTA
VILLA ERDŐDY
aktuálny projekt
ZELEŇ NA STRECHY
aktuálny projekt
O nás
Kto sme a čím sa zaoberáme?

Sme úspešná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2002 v segmentoch development, obchod a služby.

HARMÓNIA

Mnohoročné skúsenosti v realitnom segmente sme zúžitkovali a pretavili do budovania objektov, ktoré sú svojim vizuálnym riešením v súlade s prírodou. Navyše klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti správy vyťažovania a marketingu nehnuteľností, vďaka čomu si môžu užívať bezstarostné bývanie.

BUDÚCNOSŤ

Našim cieľom je stavať budovy, ktoré sú funkčné a nadčasové. Premyslené projekty do detailov majú potenciál rozvoja lokality a zhodnocovania. Prinášame najlepšie riešenia do budúcnosti vo všetkých oblastiach podnikania. V maximálnej možnej miere sa snažíme znižovať negatívne vplyvy na životné prostredie.

HODNOTA

Vízie premieňame na realitu s pridanou hodnotou. Kladieme dôraz na kvalitu, zodpovednosť a individuálny prístup. Sme najväčším pestovateľom rozchodníkových kobercov na Slovensku, čím prispievame k zmierňovaniu prehrievania ovzdušia, zvyšujeme energetickú hospodárnosť budov a prinášame úspory na chladenie priestorov.

30%

Development

35%

Služby

35%

Obchod

Náš

Tím .

Náš tím tvoria odborníci so skúsenosťami z oblasti stavebníctva, developmentu, správy majetku, realitného trhu a cestovného ruchu. Pod ich vedením vznikli veľké rezidenčné, retailové a súkromné projekty.

Z priateľov, ktorí prevádzkovali vlastné investičné nehnuteľnosti zrubového a apartmánového rekreačného charakteru sa stali obchodní partneri. Všetky poznatky z týchto projektov vidiac ich silné a slabé stránky zúročili a pretavili v jedinečnom projekte Villa Erdődy Resort. Neskôr rozšírili svoje podnikateľské aktivity v oblasti poľnohospodárstva s cieľom prispieť k zelenšej budúcnosti.

VEDENIE SPOLOČNOSTI
Ing. Jozef Halász

  

Vyštudoval STU v Bratislave a už viac ako 20 rokov pracuje v oblasti realitného segmentu. Bohaté skúsenosti v rámci CEE REAL ESTATE SEKTORU nadobudol na riadiacich pozíciách mienkotvorných spoločností CEE regiónu: Penta Investments / Penta Real Estate, Unibail – Rodamco, Jones Lang LaSalle/ King Sturge, TriGranit Development Corporation.

Pod jeho rukami v rámci ASSET & PROPERTY & FACILITY MANAGEMENT služieb prešli projekty ako POLUS CITY CENTER, MILLENIUM TOWER I a II, SHOPPING PALACE, CENTRAL BRATISLAVA, AUPARK BRATISLAVA, CENTRUM ČERNÝ MOST, CENTRUM CHODOV, BORY MALL, HRON, DIGITAL PARK, ROSUM, BCTI, BCTII, SKY PARK OFFICES, SKY PARK RESIDENCES, BORY BÝVANIE, REZIDENCIA PRI MÝTE, logistické parky DNV, dodávateľský park PEUGEOT Trnava a mnoho ďalších naprieč slovenským a českým realitným trhom. Hodnota a veľkosť dotknutého projektového portfólia je viac ako 1 mld. EUR pri výmere viac ako 1 milión m2 GLA. Riadi našu spoločnosť a je zodpovedný za celkovú stratégiu, akvizície nových príležitostí a správu majetku.„Musíme myslieť na budúcnosť a na to, čo po nás zostane. Vytváranie energeticky efektívnych produktov, vďaka ktorým prispejeme k zlepšeniu klimatických podmienok nemá byť len plán.“

Záhradníctvu sa venuje celý profesionálny život. Vedomosti nadobudnuté na Strednej odbornej škole záhradníckej Malinovo zúžitkoval a z malého rodinného záhradníctva vybudoval úspešnú spoločnosť Záhradníctvo Blšťák. Firma ročne vyprodukuje takmer 1 000 000 rastlín o rozlohe viac ako 1 ha. Výsledkom dlhoročnej práce sú výborné referencie z mestských výsadieb a konečných zákazníkov. Je ideovým tvorcom projektu Villa Erdődy Resort a Zeleň na strechu. V našej spoločnosti je odborným garantom v oblasti pestovania.„Rastieme vďaka tomu, že pracujeme na neustálom zlepšovaní, inovovaní a rozširovaní kvality našich lokálnych produktov a služieb.“
Peter Blšťák

  

Ing. Tibor Horváth

  

Po štúdiu na STU v Bratislave pracoval vo významných spoločnostiach realitného developmentu a stavebného sektoru ako Doprastav, HB Reavis a Penta Investments. V našej spoločnosti pôsobí ako výkonný riaditeľ, zabezpečuje a koordinuje dodávateľov a dodávky materiálov, dohliada na realizovanie stavebných prác a je zodpovedný za riadenie a koordinovanie činností na jednotlivých projektoch.„Architektúra objektov by mala svojim vizuálnym riešením reflektovať prírodné danosti. Zachovanie a doplnenie množstva zelene je pre nás samozrejmosťou.“


SEKCIA EKONOMIKA
A KONTROLING
Erika Horváthová

  

SEKCIA PR & MARKETING
Soňa Blšťáková

  

SEKCIA OBCHOD
A INVESTÍCIE
Marcela Halászová

  

Úspešné

AKtivity .

Predstavujeme vám niekoľko úspešne zrealizovaných projektov
za posledné roky našej činnosti.

Aktuálny

Projekt .

Komplex apartmánových domov v unikátnom horskom štýle v lyžiarskom stredisku Orava Snow. Aktuálne v predaji 2. fáza projektu.

INVESTIČNÉ APARTMÁNY
PRIAMO NA ZJAZDOVKE
DOSTUPNÉ PRE KAŽDÉHO

STRÁNKA PROJEKTU

V PRÍPADE ZÁUJMU O PROJEKTOVÉ INFORMÁCIE PROSÍM KONTAKTUJTE
+421 903 987 891

Napíšte nám

Kontakt .

V prípade informácií môžete využiť
aj nasledovný kontaktný formulár.

Kontaktné informácie
Telefón :

+421 903 987 891

E-mail :

info@hbhgroup.sk

Adresa :

HBH Group, s.r.o., Pionierska 1033, Veľké Úľany 925 22

IČO, OR :

45 936 978, OR vložka číslo: 26550/T

Fakturačné údaje :

IBAN: SK35 1100 0000 0029 2684 9162

captcha
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na komunikáciu.